| Lora_6439 a întrebat:

Am auzit de dimineata la "Neata cu Razvan si Dani" o melodie a Laviniei care se numea "A mai trecut un an". N-am mai auzit demult o melodie atata de frumoasa, insa nu o gasesc nicaieri. Aveti voi idee de unde pot sa o iau? sad Imi doresc mult sa o mai aud o data.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

E superba melodia. Vroiam sa o caut dar am vazut ca ai gasit- o. Vizionare placuta tuturor!

7 răspunsuri:
| Lora_6439 explică:

Aa gata am cautat iar si am gasit-o aici. http://videonews.ro/......-Laviniei/ Ascultati si voi. E superba. Puteti sa spuneti daca va place sau nu :)

| pysyuctzza a răspuns:

Incearca sa o cauti pe you tube si dupa sa o scoti cu FREE STUDIO MANAGER 4. 2. 3. 68 eu descarc tot timpu muzica cu programul asta big grin mult noroc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rontzy daca ai mi-o trimiti si mie pls

| adelutza_9680 a răspuns:

Incearca pe youtube.Acolo gasesti orice.Si eu am ascultat melodia.Este f.frumoasa.Sper sa o gasesti acolo!

| zo0mw a răspuns:

Nici eu nu am gasit`o sub format de mp3...numai videocrying... daca o gasitzi mp3 contactatzi`ma la zo0mw_style09 mersi>big grin

| zo0mw a răspuns:

Nici eu nu o gasesccrying... daca o gaseste cineva add : zo0mw_style09 pls [-o