| TheCody a întrebat:

Am auzit o melodie ceva de genul I`m Awake! I`m Alive! si apoi canta o tipa. Spuneti-mi va rog ce era daca stiti.

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Cum spun si cele doua de mai sus,asta e melodia.Da' parca nu iti placea metalul, gata, ai revenit la sentimente mai bune?

| Sἶrenἶa a răspuns:

Skillet - Awake and Alive

http://www.youtube.com/watch?v=2aJUnltwsqs

| ZambetheCaptive a răspuns:

Skillet-Awake and Alive.happy

| TheCody explică:

Wow, daca asta e metal inseamna ca eu aveam conceptii total gresite, tot metalul pe care mi l-au aratat prietenii se reducea la slipknot si sepultura si de asta mi-am facut asa o impresie.