| qweasdzxc a întrebat:

Am auzit o melodie house cu foarte putine versuri si parea a fi frantuzeasca(era un sunet de acordeon cred) dar nu stiu cum se numeste. Stie cineva? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Depinde.
ce acordeon era...
adica...
poate era vreo versiune in franceza...
da si u un link ceva sau mai multe informatii ca cu astea nu prea pot sa-ti zic...

| CoLoRsS a răspuns:

Melodia se numeste Tu es foutu si este cantata de Ingrid! Ne-a pus-o profesoara de franceza in ora, deoarece noi mai facem orele cu ajutorul unui CD player! http://www.youtube.com/watch?v=HfP8lVfbg5w

| kisaragi a răspuns:

Probabil "Tu es foutu "-Ingrid?