| Craiovamax a întrebat:

Am auzit o melodie pe Kissfm dar nu i-am retinut tot numele... E nou aparuta melodia, stiu doar ca numele contine cuvantul "Night" PS: Stiu ca sunt putine informatii dar sper ca este vreunul care sa stie melodia ca sa il pot rasplati cu o funda happy

5 răspunsuri:
| DjAndrea a răspuns:

Ca propunere saptamana trecuta a fost Ne-Yo-Beautiful monster...

| Craiovamax explică:

Din pacate raspunsurile pe care le-ati dat voi nu au fost cele bune sad Nu sunt sigur dar mi se pare ca melodia a fost propunere pentru votare la editia de saptamana trecuta a Fresh Top 40.

| Andraaa_1742 a răspuns:

Inna- night and days? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poti sa iti amintesti un vers cu siguranta ti-asi fi gasit-o! Dar uite aici:http: //www.kissfm.ro/fresh-top-40/
Poate o s-o gasesti! Succes!