| alessyca a întrebat:

Am auzit si o o melodie intr-un club si nu stiu cum se numeste. este cantata de o tipa cu o voce mai subtire asa, si zice ceva de genul "november rain" cam asa am inteles eu in nebunia aia...

2 răspunsuri:
| xGyAx a răspuns:

Scrie pe youtume NOVEMBER si cred ca iti apare.nu stiu daca i aia care cred euhappy

| alessyca explică:

Zice si ceva de genu i`m blame you, versurile sunt cantate de un tip iar cand zice november rain e o voce modificata asalaughing