| Alecsa . a întrebat:

Am fost plecataaaaaaa in tabara si m-am intors. sa plec iar?

11 răspunsuri:
| madia a răspuns:

Who are you?

| IrinaAndreea a răspuns:

Normal ca ar trebui sa profiti de fiecare ocazie, oricum vacanta e pe sfarsite. Drum bun si distractie placuta!hee hee

| Deea a răspuns:

Daaaaaaaaa

| Aspargilius a răspuns:

Si eu am sosit azi din tabara.Si,eu unul, mai vreau.love struck

| clofu a răspuns:

Du-teeeeeeeeehee hee definitiv... ce intrebari de baraj puteti pune rolling on the floor

| DianaAndra1 a răspuns:

Ai venit acasa din tabara pentru ca ti-a fost dor de parinti sau ceva similar? si inca mai e acea tabara? Nu te intorci.
Daca ai fost intr-o tabara si te-ai distrat iar acum se organizeaza alta tabara atunci da, te poti duce.De ce nu? happy

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Daca ti-a placut dahee hee

| ღÐeeaĠoneČrazyღ a răspuns:

Salut! Pai daca te'ai distrat si totul a fost ok...de ce nu? Profita de vacanta, ca imediat se terminahappy. Daca pleci, distractie placuta.
Te pupkiss
Succes

| m77 a răspuns:

Evident

| Alecsa . explică:

Scuzati intrebarearolling on the floor, am vrut sa incerc sa vad daca merge sa postez:d