| Biscuuiittee a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta o data si nimeni nu mi-a dat un raspuns corect...
Deci, reclama de pe Disney Channel, cu toate filmele de vara gen " Lemonade Mouth, Clopotica, Fratele Lider, etc ". Este o melodie cantata de o fata... Si imi place mult love struck La inceput credeam ca e un soundtrack din Twilight, dar nu am gasit... thinking Imi puteti spune cum se cheama melodia?
Fundoi mare + vot! love struck

3 răspunsuri:
| Yokrisztinutzza a răspuns:

Pai cum arata fata?

| Yokrisztinutzza a răspuns:

Pa ficare sound track de la filmele astea ii cantat de altcineva.io asa stiu

| Biscuuiittee explică:

Nu o arataa!
Doamnee raised eyebrows