| Dediii. a întrebat:

Am mega-mare nevoie de ajutor. Caut o piesa mai veche si nu stiu sigur cine o canta. Titlul era ceva de genul "Nopti fara tine" o canta un tip mai anonim laughing si era ceva in melodie la un moment dat cu daca ar avea aripi ar zbura la ea si chestii de genu. daca stiti cumva orice seamana cu ce zic eu aici va rog sa imi raspundeti. piesa are cel putin 2 ani vechimethinking mersi mult :*

3 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

EL Negro - Nopti fara tine http://www.youtube.com/watch?v=guQFW-39HRs

| Dediii. explică:

Nu. sigur nu e de la el negro laughing am zis anonim. mega anonim laughing

| Dediii. explică:

Am gasit. era Dimineti fara tinelaughing