| denise_5663 a întrebat:

Am nevoie urgent de un program de muzica negativa AJUTOR va rog

4 răspunsuri:
| just|breathe a răspuns:

Scuza-ma dar nu cred ca te-ai exprimat corect:se zice un program pentru negative sau un program de facut negative, mai pe romaneste, nu un program de muzica negativa, sau cumva vrei sa faci tu muzica negativa cu ajutorul acestui program pe care il cauti?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta Cubase 5, FL Studio, Reason 5. 0, Nuendo sau ProTools

| denise_5663 explică:

Da stiu am gresit im cer scuze mam grabit si am scris alcumva multumesc mult noname. Da vreau sa imi ziceti un program de facut nmuzica negativabig grinbig grinsad

| denise_5663 explică:

Bine au am doar 10 ani dar iti multumes ca mai zis ca nu am stiu prea bine sa formulez intrebarea. Si as vrea sa imi spuneti un program pentru negative sau un program de facut negative