| RemovislavKebabovic a întrebat:

Am o intrebare: Albumul celor de la murderdolls- women and children last va aparea pe 31 august in America stie cineva daca va aparea si in Romania? As da orice sa il cumpar

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate la ce tara avem fii sigur ca nu apare. Dar na, poti sa-l cumperi de pe net dar costa mult asta e faza. Asa poti sa-l iei mp3. Scrii pe google "download murderdolls women and children last" si il gasesti. Asa l-am luat si eu. Ca si eu as fi vrut sa cumpar albumul.