| cosmyncornelyu a întrebat:

Este o melodie putin infricosatoare folosita in reportajele de la TV, nu este aceea X-files, este alota, ceva gen apocalipsa rolling on the floor). Vreau si eu sa stiu cum se numeste. E o melodie de fundal poate aveti si un link. Mersi anticipat! Acord funda!

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Este posibil sa fie asta? https://www.youtube.com/watch?v=dGMhwsR3p-E Ascult-o pana la final si zi-mi daca asta este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca melodia se numeste zedge-no-1(asa imi apare mie in telefon, o am la ringtonuri).
Nu apare insa pe youtube(insa am auzit-o o data intr-un videoclip despre conspiratiile sataniste-iluminatii).

Ringtone-ul trebuie insa sa-l descarci pentru al asculta(nu stiu de unde) eu l-am primit prin bluethooth.

Ps.e posibil sa nu fie melodia cautata de tine(sa-mi dai un replay sa stiu daca e sau nu aceea melodie).

| xDragosel007 a răspuns:

Cumva este iluminati, ca are doua forme melodia de la iluminati!

| cosmyncornelyu explică:

Nici unul dintre raspunsuri nu este cel pe care il caut. De obicei am auzit-o la TV in reportajele despre Ceausescu