| MeGhosta a întrebat:

Am o problema, de fapt avem big grin Avem majorete la scoala si ne pregatim pentru un dans de ziua scolii. Dar nu avem melodie misto rolling eyes imi puteti da sugestii?straight face Pana in 4 minute big grin Multumesc anticipat!:* P. S.: Daca veniti cu comentarii rautacioase, nu le mai zicetiwinking

8 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YeVOnHce37Y

si asta are un dans mistoo:xx.

http://www.youtube.com/watch?v=4m1EFMoRFvY

si asta e faina=p~

sper ca te-am ajutat;;)

Succes

| Deyutza a răspuns:

Melodii pentru dans de majorete...pai ar fi mai multe variante:
1.alexandra stan-lolypop
2. elena gheorghe-disco romancing
3.deepcentral-music makes me free
poti sa iti alegi mel si singura ce iti place tzie...si eu am facut cand eram mai mica pe melodia avril lavigne-girlfriend dar ii mai veche, dar totusi o poti folosi ca nu cont!
aa si succes!:*

| MeGhosta explică:

Pana in 4 minute sa fie melodia big grin laughing

| cretudaniel99 a răspuns:

Narcotic Sound and Christian D. - Mamasita e greu de dansat dar am vazut ca se poate nu mai stiu linkul dar http://www.youtube.com/watch?v=E1bvCRiqm_w&feature=related iti recomand plz funda

| ashley26pink a răspuns:

Sunt cateva melodii faine de a lui Dan Balan, cum ar fi:
Justify Sex
Friday Night
Judy's Love Line
My best summer
Tango
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=y4CyNvEfWoE

. cred ca melodia asta e perfecta pentru. dansul majoretelor!
. sper sa iti placa!:)

| Calyboy a răspuns:

Britney-3
Avril-Girlfriend
Christina Aquilera-Can't Hold Us Down
Madonna-Hollywood, Like A Virgin
PCD-Buttle Pop
PCD-Jai Ho
Backstreet Boys-Get Down
Shakira-Loca
Kesha-Tik Tok
Miley Cyrus-Fly On The Wall
Avril-The Best Damm Thing(RECOMANDARE)
Cam atat... Ti-o recomand pe ultima!