| ruxy9000 a întrebat:

Am primit un bilet de la un baiat.mi-a dat biletul si a fugit pe bilet scria ~Te Besk~ si face ca nu l-a scris el si toti colegii ziceau ca el l-a scris si nu mai stiu ce sa cred Scuza`ti categoria

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu scuzam categoria.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Parerea mea ca este prost. Daca era inteligent iti spunea prin viu grai si evita sa vezi ca nu stie sa scrie (analfabet). Mai mult, gestul de a fugi demonstreaza ca nu este barbat si este ne copt la minte.