| Ilincutza20 a întrebat:

Am scos acum niste videoclipuri de pe http://www.ixconverter.net/index.php si le-am pus pe telefon-dar nu merg.Imi scrie neacceptat, iesire pe ecran si asa mi se intampla mereu.este telefonul meu prost sau ce? Am un LG T310.Cum pot sa fac videoclipurile sa mearga? Imi recomandati alt site de unde sa descarc videoclipuri?

1 răspuns:
| Bianca4926 a răspuns:

Pai...sterge videourile alea, da trebuie sa descarci pe tel youtubevideo, si apoi platesti suplimentar si kauti melodia si videou ala sil vezi!