| babachis a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru constanteti dar nu numai! laughing cand vin Parazitii pe aici? ca stiu ca in fiecare an vin si canta la un concert ceva... zilele prieteniei si altele de genul.am mai fost la celelalte dar anul acesta nu am auzit nimic de vreun concert aici...se face? si daca da, cand? FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Parazitii au concert la Constanta anul acesta, la Festivalul berii "Zilele Prieteniei Bergenbier", pe la mijlocul lunii august, in 15-16. Daca vrei, ai aici o lista cu concertele lor in acest an: http://www.vinsieu.ro/evenimente/Parazitii/t.html