| Bibishorrrr a întrebat:

Am un Black Barry curve.Si am o problema cu bluetoothutul.Alt telefon se conecteaza la bb bag codul acela aleatoriu "123" exemplu.Baga si celalalt telefon si dupa care spune ca bb nu mai este vizibil.straight faceSi imi zice ca a esuat.Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Love4Music a răspuns:

Am patit si eu la HTC Desire HD. Intra olia bluetooth si dai sa fie vizibil. La mine degeaba activezi bluetooth-ul daca nu ti-l pui pe vizibil de fiecare data. Vizibilitatea la mine dureaza 112 secunde nu o poti pune permanenta.