| dRsClaud a întrebat:

Am un radio online prin winamp si nu imi merge bine deloc i-am dat la un prieten ip-ul sa asculte si e dezastru.sare de la o melodie la alta, se intrerupe.etc si am incercat si toate fregventele.
Precizez ca am net de la clicknet cu modem alb si viteza de 200kbps

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un program '' sreamer radio '' merge aproape orice post de radio si inregistrezi si ce asculti daca vrei. eu il am si se aude perfect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E problema cu radio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrei sa emiti sau sa asculti?