| PurpleCat a întrebat:

Are cineva numarul de telefon al lui Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

46 răspunsuri:
| Phoenix1 a răspuns:

Tampita dracu esti o proasta ar fi miliarde de fani daca ii sar stii numele de telefon.

| BeatriceKnowles a răspuns:

laughing so crezi u ca o sa til dea candva. pentru ca nu-l are dracu nimenirolling on the floor

| YoYo a răspuns:

Doamne ce intrebare... e chiar...pe bune deci ce naiba?!

| BlueSummer a răspuns:

Stai putin! Bunicaaaa! Cineva vrea nr. de telefon al Miley, zi oleaca si mie! Buna dimineata, nimeni nu il are!

| lorycool a răspuns:

Numarul de la masina nu-l vrei? rolling on the floor

| CaTaLiN_4885 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am eu pe al ei si pe al Madonnei, al Shakirei, al lui Justin timberlake, jay sean, sean paul...etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

+1(818)-237-3568 este nr. ei de acasa.pe cel personal mobil nu vil dau. am vb cu ea!winking dar nu o sunatzi si voi in fiecare zi si nu mai ziceti nr. la nimeni, fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ps:daca vreti nr si altor celebritatzi contactatzima pe : cool_emma_girl@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ps: puteti sa ma contactatzi la :cool_emma_girl@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ps:daca vreti nr altor vedete id-ul meu (d la raspunsul anonim cu nr lui miley ) este cool_emma_girl@yahoo.comwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este 1-818-237-3568. Mai lasa-i drqului pe prostii astia care nu stiu nici sa se pise la olita! Ce naiba vb atata daca nu aveti creier! Dati-va dracu!

| davidutzu12 a răspuns:

Nu, nimeni nu il are. LOL

| parkour a răspuns:

Iti zic eu dar da-mi mai intai fundita

| ๑ŔàžøЯ๑ a răspuns:

Lol cica a dat funda pentru 112... ce copil ratonstraight face

| dianna_9996 a răspuns:

Ma amuzat intrebarea astarolling on the floor rolling on the floor

| mileylovato a răspuns:

Eu il am 01428 fuditza?