| I3lacK a întrebat:

As dori o lista cu muzica electro house. Am cautat, dar din pacate n-am gasit.
As vrea mult sa ma ajutati cu lista.
Cine scrie cea mai lunga lista de muzica, primeste

Răspuns Câştigător
| Florin_Lucian_1997 a răspuns:

1. Akcent - I'm Sorry (Reworked Radio Edit 2012) (3:35)
2. Akki feat. Jodie - Russian Love (Dj Lucian Club Party Version) (4:53)
3. Akki feat. Jodie - Russian Love (Radio Edit) (3:03)
4. Alessia - Everyday (Extended Mix) (5:26)
5. Allexinno & Starchild - Yasera (Club Mix) (5:18)
6. Alya - Damelo (Club Mix) (5:27)
7. Andres Blows - Put Your Hands Up (Original Mix) (6:12)
8. Anna Lesko feat. Gilberto - Go crazy (Radio Edit) (3:17)
9. Annely Cole - Need You (Happy Production Rmx) (3:12)
10. Pitbull ft. Juan Magan - Bailando (Street Mixx) (4:41)
11. Biank feat. Mo-Man - Tease Me (I Like It) (Alex C Remix) (4:50)
12. Brighi feat. Snoop Dogg - Play Me Like A Violin (Radio Edit) (3:00)
13. Buranovskie Babushki - Party For Everybody (Evrovidenie 2012 Rossiya) (2:51)
14. Cartoons vs. Ternipe - Mega Fitza (Club Edit 2012) (3:59)
15. Chris Brown ft. Pitbull - International Love (Radio Edit) (3:29)
16. Chris Thrace - Uh Girl (feat. Glorya) (3:09)
17. D. O. N. S & Maurizio Inzaghi feat. Philippe Heithier - Searching For Love (Tito & Slider Remix) (6:20)
18. David Bonanno - Te Quiero (Original Mix) (5:04)
19. Deejay Myreel vs. Mr President - Coco Jambo (Ragamix 2012) (4:14)
20. Deepside Deejays, Jus Jack, Dada & Sandy Rivera - Lollipop 2012 (Eddie Mono Arcade Rework) (6:09)
21. Depeche Mode - Freelove (Agent Greg & DJ Dino Remix) (5:55)
22. Diedra - I Came To Collect Ya (Original Mix) (3:21)
23. DJ Antoine feat. The Beat Shakers - Ma Cherie (Original Mix) (3:10)
24. DJ BigIce - Marilena (Extended Edit) (5:01)
25. DJ Bonne vs N&d - Vino La Mine (Christian P Edit) (3:49)
26. Dj Dark Shidance feat. Raisa - Da Bomb (Club Edit) (3:40)
27. Dj Dark & Shidance - Sexy Lady (Andeeno Damassy Remix) (4:47)
28. Dj Dark & Shidance Feat.Raisa - Da Bomb (Radio Edit) (3:41)
29. Dj Deka feat. Gabriella - Megteszek Mindent (Club Mix) (5:28)
30. Dj Deka feat. Gabriella - Megteszek Mindent (Radio Edit)...

Iar cea mai tare muzica electro-house este a lui Dj Blend. incearca http://youtu.be/QtovqcYKW2Y