| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

As dori sa fac un demo muzical, ce anume trebuie sa cumpar in afara de un mixer si microfon pentru calculator?

1 răspuns:
| valyalexia a răspuns:

Ca sa nu dai bani pe mixer degeaba ca nu faci tu televiziunebig grinbig grin ia programul Adobe Audition 2 sau 3 si ai 10000000 de efecte de modificat vocea de facut negative dar la inceput trebuie sa ai rabdare. eu fac cu el melodiile mele care le cant si lucrez si la tvwinking. succes si rabdare