| Florin_Antohi_1998 a întrebat:

AS vrea sa ma apuc de cantat, am rime, ritm si un stil propiu, dar inca nu sunt singur de mine..am talent la literatura..as vrea sa scriu povesti in rime, sa fac muzica cu mesaj, credeti ca ar asculta cineva?

3 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Mai pe scurt,vrei sa faci rap.
Atata timp cat ai incredere in tine, te vei descurca!
Dar ca sa te 'descopere' cineva, trebuie sa te extinzi. Spune-le prietenilor tai ca vrei sa canti, poate spun si ei mai departe, si asa te faci cunoscut.
Succes in continuare!

| Wøodenpints a răspuns:

Deja miroase a rap dinăla gay.

| BlackVeilBrises a răspuns:

Frate daca e vorba de rap, normal ca vai fi ascultat, dar sa ai grija ca lumea e foarte rautacioasa, daca compui ceva te bagi pe youtube si imi dai link-ul ca sunt moarta dupa acest gen de muzica☺♥♥♥☻