| imortal a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca se mai poate gasi in vreun fel un videoclip postat pe youtube, dar care a fost sters si nu mai retin numele artistei doar numele melodiei si nu o mai gasesc nicaieri...stiu ca o canta o tipa melodia era foarte trista si se numeste Angels, iar videoclipul era despre o tipa inger care pica din cer in casa unei familii, rupandu-si aripile si pe parcursul videoului aceasta familie o poarta pe fata pe o scandura pana nu mai stiu unde si parca dispare intr-un final. va rog mult care stiti. multumiri anticipate. sper ca nu am fost banal.

Răspuns Câştigător
| alex112233 a răspuns:

Daca videoclipul a fost sters de catre admin nu se mai poate gasi
nu se mai gaseste
doar daca adminul siteului il va pune inapoi atunci va fi vizibil din nou
dar daca nul pune inapoi nu se mai gaseste

1 răspuns:
| imortal explică:

Ms mult alex ...acum sa astept pe cineva care cunoaste mel din descrierea mea sad