| DarQueen a întrebat:

Ascultati piesa asta si zice-ti daca va place. Cunoasteti si alte piese in genul asteia? :-x

http://www.youtube.com/watch?v=LRke0-BWi_4

Răspuns Câştigător
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

nane -mi-e dor http://www.youtube.com/watch?v=4_SfXB_3ND8&feature=related guess who -noi in anul 2000 http://www.youtube.com/watch?v=uoD7-yvpJHg spike -amintiri http://www.youtube.com/watch?v=uoD7-yvpJHg astea mi-au venit acum in minte):-*

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Uita-te si la Adda & Teasta - Minti murdare facute praf : http://www.youtube.com/watch?v=W97jxgnB-n4&feature=related sau Prietenie fumata - Adda ft Sakdat : http://www.youtube.com/watch?v=tclFT0dLz5s&feature=related
Imi place dar sunt si alte melodii mai reusite din cadrul aceluiasi stil muzical.

| DarQueen explică:

Pentru scorpio: de greseli de tastare ai auzit? si daca imi place melodia, asta nu inseamna ca sunt baiat de cartier.si daca nu iti place melodia, trebuia sa te abtii... dupa cum vezi, restul lumii au raspuns afirmativ. Si 'folositor' nu ti-am putut da in niciun caz, daca asta asteptai.

| DarQueen explică:

Pentru scorpio: vezi ca te cam intinzi. scriu cum vreau si faca ce vreau. nu ma mai face in toate felurile ca eu nu te-am jignit. ia-ti fitele ca ai cu droaia, si te du la scoala, daca tot la ai asa de bine cu romana, fa-te profesoara, da nu iti etala 'cunostintele lingvistice' aici.

| DarQueen explică:

Pentru eeeeeeee: mai fata, da esti si psiholog acum? si vrajitoare? dar ce stii tu despre cunostintele si competentele mele? ii fi tu fiica numarul 1 a mamei Omida, dar nu am nevoie sa-mi 'ghicesti' cunostintele. Eu zic sa o lasi balta, ca nu ma impresionezi. Deloc. Ba din contra, imi dai dureri de cap. :-| Si iti zic din nou, etaleaza-ti 'gramada de cunostinte' in alta parte, "tu aia"... app, ti se pare corect din punct de vedere gramatical cum ai zis? "mai ala" nu figureaza nici in dex, doom, doom2, si nici nu e expresie literara.winking eu nu te critic, doar glumesc.hee hee

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Multumesc`kiss`

| eeeeeeeeee a răspuns:

Nu imi place.

| eeeeeeeeee a răspuns:

Mai oameni buni, si in special tu postator de intrebare, nu are voie lumea sa exprime o parere sincera? numai comunistii ii puneau la zid pe cei care nu erau de o parere cu ei. da-mi voie sa iti spun ceva:a trecut vremea comunistilor.nu te simti depasit de timpuri? am mai raspuns odata la o intrebare de genul asta, numai ca era o manica in locul hip-hop-ului tau(sau rapp, ca nu stiu care este diferentabig grin)si la fel am zis ca nu-mi place(nu-mi placea, ce vrei! sa fi zis ca imi place ca sa se simta omul bine?)si am primit stupid si nefolositor, cum mi-ai dat si tu! dragule, dar tu te asteptai ca melodia sa placa tuturor? nu ma face sa imi dau cu parerea si in legatura cu cine este stupid si nefolositor in situatia de fata!

| eeeeeeeeee a răspuns:

Iar mi-ai dat stupid! macar stii ce inseamna? nu te-as intreba daca nu as vedea scris de tine "zice-ti" in loc de "ziceti". de ce nu ai scris si "cunoaste-ti" in virtutea inertiei? eu inteleg ca tu esti baiat de cartier, dar nu folosi un limbaj adecvat! sa soliciti traducere daca nu ai inteles ce am spus!winking

| eeeeeeeeee a răspuns:

Mai baiete, tu ai buletin? de ce ai mai intrebat daca ti se parea normal ca toata lumea sa spuna ca ii place? te contrazici singur.pentru ca nu stii ce faci, pentru ca esti bezmetic! ce greseala de tastare! nu incerca sa vinzi castraveti gradinarului! toti alfabetii spun ca greseli de genul asta sunt cauzate de tastatura! si da, puteai sa imi dai folositor ca m-am ostenit sa raspund la o intrebare nefolositoare, si chiar am raspuns scurt si la obiect.

| eeeeeeeeee a răspuns:

Si sa nu ma contrazici cand spun ca esti agramat:structura "restul lumii au raspuns" nu e in limba romana.corect ar fi fost:"restul lumii a raspuns.

| eeeeeeeeee a răspuns:

Mai ala! eu nu te jignesc, eu prezint un aspect al personalitatii tale1daca nu iti place, tot tie iti displaci.cat despre fitele mele, sa stii ca nu-s! scrii cum vrei! scrie, frate, dar fara impresia ca ar fi si corect! macar eu am ce cunostinte sa etalez, pe cand tu...

| eeeeeeeeee a răspuns:

Eu ce sa iti fac daca nu intelegi? e pentru expresivitate.nu ma lua pe mine la corectat, ca nu cred ca ai experienta unui an de litere in spate.si nici nu am zis ca nu ai cunostinte, aici te-ai simtit tu singur.vezi ca eu nu iti dau stupid?! desi ar trebui, dupa standardele tale!

| YLLL a răspuns:

Mai sunt cateva piese de la faine super faine; x
Nane-ca o stea
Nane-ganduri la miezul noptii
Nane-nu le pasa.
; x

| NoName0011 a răspuns:

Foarte faina :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de genul de muzica pe care-l asculta fiecare! Mie personal imi place, este relaxanta si versurile sunt geniale! CA aceasta mai este si puia teoria furaciunii.
http://www.youtube.com/watch?v=fSGm4P5okTE