| EmoKidx a întrebat:

Ascultati The Beatles sau Queen? Daca da, care sunt melodiile voastre preferate?

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Le ascult pe amandoua.De la Beatles imi place mult If I fell,I've just seen a face,Blackbird,Don´t let me down, Hey Jude...iar de la Queen:I'm going slightly mad, Killer queen, Another one bites the dust(asta-mi vine in minte de fiecare data cand vad pe cineva impiedicandu-se, lel).

7 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Da.

| Mariuka23 a răspuns:

Da, imi plac amandoua trupele. Pai, de la The Beatles imi plac melodiile: Yesterday, Let it be, Hey Jude. Iar de la trupa Queen imi plac: We are the champions, I want to break free.

| Wøodenpints a răspuns:

Da și da.

| Duucu a răspuns:

De la Beatles e Show must go on și de la Queen e Hey jude.

| Vans a răspuns:

Da.Mi lene.

| epurel a răspuns:

Mă, nu ştiu de ce răspunds aici, dar:
The Beatles-In my life
Queen-Bohemian rhapsody
(n-am ascultat foarte mult Queen, respectiv Beatles.)

| BlackWaltz a răspuns:

Da. Sunt multe; de la Queen imi plac in special alea de pe albumul A night at the opera si Queen 2, iar de la Beatles de pe Hey Jude si Revolver.