| AndreiP98 a întrebat:

Ati renunta la genul vostru preferat de muzica pentru o fata?

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

What!? Niciodată. De o fată mă voi despărți la un moment dat, de muzică niciodată.

| FucktheSystem a răspuns:

N-aș renunța la genul meu de muzică pentru nimic și în nici un caz pentru un băiat ( în cazul meu).
Adică de despărțit sigur de desparți de ea, adică văd ca ai 13-14 ani, nu o să te căsătorești cu ea...

| Ecea a răspuns:

Niciodata.Am avut o cearta groaznica cu o prietena din cauza lui Michael Jacskon.

| Aiicha a răspuns:

In cazul meu nu as face asta pentru niciun baiatbig grin

| Bogdanux a răspuns:

Ce face? Niciodata. 7h30 a zis cel mai bine.

| DracoMalfoy a răspuns:

Nu as renunta pentru nimeni!

| alexH a răspuns:

Da ce-ar fi sa renunte ea la genul ei muzical pentru tine? Sau a vrut sa para o intrebare trista?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o iubesti mult, poti face compromisuri. In sensul sa nu mai asculti de fata cu ea sau ceva in genu. numai daca nu esti roaker, si ai acea imbracaminte tipica, vei putea sa te ascunzi. la urma urmei, si ea, daca te iubeste, va accepta genul muzical in care te regasesti, nu? :*:*