| freehugs a întrebat:

Ati vazut filmul Sophie's revenge? stie careva cum se numeste melodia in engleza dp coloana sonora?:d...am impresia ca nici aici nu gasesc un raspuns...sad

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

"Fei chang wan mei"
(Perfect Beauty)
Performed by Angela Chang

http://www.youtube.com/watch?v=R8pGY6cd4bg asta e>?

sau
* "Seem So Real"
Music by Nathan Wang Knox Summerour and Yimeng Jin
Lyrics by Knox Summerour
Performed by Knox Summerour

| micutzagirl a răspuns:

Nu inteleg foarte bine la ce te referi. daca doresti sa afli numele melodiei Angela Chang - Fei chang wan mei in engleza, acesta este:"Perfect Beauty", dar daca doresti numele melodiei care este cantata in engleza, aceasta este: Knox Summerour - Seem So Real happy