| pwner a întrebat:

Ati vazut noul clip cu justin bieber si justin timberlake care a fost lansat azi? http://urlz.ro/justin

2 răspunsuri:
| Apy a răspuns:

In primul rand nu exista justin biber e un bosorog de 50 de ani care a violat o fetita de 9 ani da-i pe youtybe justin biber si ai sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jusitn bieber exista uitati-va pe dovezi ca exista aia a fost minciuna nu va ganditi ca unii inventeaza ca sa castige bani scrieti asa dovezi ca justin bieber exista un batran de 51 ani putea sa se miste in felul ala? exista maaa chiar interpleteaza o melodie noua