| anonim_4396 a întrebat:

B.U.G Mafia, Parazitii, La Familia, R.A.C.L.A, Codu Penal, Anonim, Veritasaga, Specii, C.T.C, Haarp Cord, Zale, C.I.A, Grupul de rezistenta, Morometii sau 2012? De ce?

6 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Haarp Cord si atat frate.

| Vans a răspuns:

Paraziţii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Underman (SDST).
Se pare ca de el ai uitat.
De ce? Imi plac foarte mult versurile. Consider ca in privinta versurilor este cel mai bun din tara. Dar, asta e doar parerea mea, nu trebuie sa fii de acord cu ea.

http://www.youtube.com/watch?v=lQYr-s-bnQQ

| Nanami利 a răspuns:

B.U.G Mafia.

| Andreiii45 a răspuns:

B.U.G MAFIA ascultai pe ei ii ascult de mult si pur si simplu... ascultai

| McSs a răspuns:

C.T.C.