| nmlnmlnmlooo a întrebat:

B.u.G Mafia sau Parazitii? Astept pareri.

Răspuns Câştigător
| Labyrinth a răspuns:

Îmi plac ambele trupe însă aleg Paraziţii. Mafia descriu nişte lucruri pe care nu le-am trăit, pe care mi le imaginez doar şi din această cauză îi exclud.

5 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Parazitii love struck

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aş fi început să ascult melodiile lor astăzi şi le-aş fi ascultat doar pe cele cât de cât " noi ", aş fi zis fără nicio ezitare Paraziţii. Dar, ascultând primele lor melodii în urmă cu mai bine de un deceniu, spun fără niciun dubiu Mafia. A fost una dintre primele trupe de hip-hop din România şi au avut nişte melodii absolut geniale înainte de 2000.

| Ƨirenia a răspuns:

Paraziţii.

| Maslina2000 a răspuns:

Parazitii