| aylyn_2380 a întrebat:

Buna all as vrea daca se poate sa ma ajutati cu melodie. e rock-pop cantata de un baiat de nu stiu 13-15 ani si stiu ca se numea ceva M la inceput(numele formatiei). video e intr-o camera si scrie mare numele formatiei pe perete cu negru...
PS: baiatul semana purtin cu Frankie Jonas.:d.mersi.
dau funda la cine o stie (este in engleza. cred ca din america ) (nu e justin b.)

2 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

FRANKIE JONAS? O ala la ce mic e nici bunica nu-l vedelaughing) e cel mai mic dintre fratii lui joe, kevin si nick
si el nu e starring doar fratii lui sunt:d

| maniac a răspuns:

Hold on jonas brothers cred