| mihaelaalol a întrebat:

Buna all!
Eu am primit un Mp3 de ziua mea si m-am gandit astazi sa imi pun si eu niste melodii pe el, dar nu stiu cum!
daca stiti, as vrea sa imi spuneti si primiti fundita!
Vroiam sa stiu ce program se foloseste!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mikaela a răspuns:

Mai intai citesti si tu un pic instructiunile. in momentul in care ai mp3-ul il bagi incalculator, cu cablul de date.Astepti sa vezi daca apare ca este in calculator, apoi vezi unde a intrat si daca este un mp3 simplu incepi sa ii bagi muzica in el.Nu ii trebuie nici un program special. Daca nu te descurci, cheama si tu pe cineva la tine sa te ajute.
Sper ca te descurci!happy