| CoolerBoy a întrebat:

Buna, am ascultat acum ceva timp o piesa de rap, in care se facea un fel de Throwback la o piesa de la M&G (artisti vechi de rap care au cantat si cu B.U.G. Mafia), iar respectiva piesa avea versul: "Daca nu-intelegi ceva deseneaza un... uite mainile" si facea referire la piesa trupei, "Sunt conectat" care continea versul: "daca nu-intelegi ceva da-mi un telefon...". Stie cineva ce piesa este big grin?

1 răspuns:
| gabby78 a răspuns:

Piesa pe care o cauți este "Să nu uităm" de la Grasu XXL. Piesa M&G pe care o cauti este "Asta-i rapul meu".