| 0Florii0 a întrebat:

Am ascultat ieri doua melodii de la Black Veil Brides. As vrea sa stiu ce albume au. Nu vreau nici un link, vreau doar sa-mi insira-ti albumele... Mai am o intrebare laughing. Andy Sixx este porecla lui Andy Biersack s-au sunt doua persoane diferite? Multumesc anticipat, funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

We Stitch These Wounds (2010)
Set the World on Fire (2011)
Wretched and Divine: The Story of the Wild Ones (2013)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andy Biersack:
Da, Andy Sixx a fost numele lui de scena pana in 2011, moment in care a decis ca prefera sa i se spuna pe numele de familie/nastere. Inca mai accepta numele Adny Sixx ca si porecla.