| Cam3lya a întrebat:

Buna am auzit si eu o melodie care incepea ca si cum ceva ar picura apoi intra un barbat care zice,, My name is...,, nu am auzit prea bine numele dar daca stiti careva cum se numeste melodia va rog sa-mi spuneti si mie!

7 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

singura care imi vine in minte este asta http://www.youtube.com/watch?v=sNPnbI1arSE
daca nu e asta sryyyy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu soory

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate outlandish i am calling you, sau enrique iglesias do you know,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem-my name is. daca nu e asta nu am nici o idee

| Cam3lya explică:

In melodie mai apareau niste vpci care spuneau ceva de money

| Cam3lya explică:

In melodie mai apareau niste voci care spuneau ceva de money*

| Cam3lya explică:

Voci*scuze gramatica astahappy