| Simona_8441 a întrebat:

am bagat pe calc un video de pe tel meu(samsunt Z 310)dar se deschide in bsplayer si numai se aude...cum fac ca sa si vad ce am filmat pls trebuie sa downloadez ceva si daca da ce pls help

6 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Incearca... VLC media player
este un program special pentru filmuletele de pe mobil sau filmuletele mici
http://en.utilidades-utiles.com/download-vlc.html
si dai clic unde scrie in chenar verde:descarga gratis

| WhiteWings a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......ayer.shtml da click pe link si instaleaza programul.ar trebui sa mearga.succes

| Viuvi a răspuns:

Incearca cu MV2player, aceiasi problema am avut-o si eu, cu sunetul!
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu vlc sau kmplayer ca pentru astea nu-ti codecuri delochappy

| spiritul a răspuns:

Deschide-l cu alt player

| Alberto_3830 a răspuns:

Vezi sa ai codecurile instalate.
Sau foloseste KMPlayer (face codare interna)
http://cdn.pandora.tv/KMP/Download/beta/The_KMPlayer_1434.exe