| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Buna
Am incercat si la magazine obisnuite da n-am gasit si incerc aici poate ma puteti ajuta voi.
Stiti vreun site ceva de unde pot cumpara tricou cum au cei de la Parazitii cu 20CM Records?

Funda la cine ma ajuta.

1 răspuns:
| NekoJen a răspuns:

Sigur au pe site. Cauta si pe facebook. Eu am gasit cu '?' de la Guess who si era doar 45 de lei. Si cu transportul nu-ti face griji, il poti lua de la posta big grin. Daca nu, te poti duce in Bucuresti, in Mall sigur gasesti ceva.