| Smmile a întrebat:

am nevoie de traducerea melodiei Katrina and The Waves-Walking on sunshine, ma refer la versuri, cine ma poate ajuta ii voi oferi o funda si ii voi fi recunoscatoare:)! http://www.versuri.ro/......shine.html

Răspuns Câştigător
| KoRoGirl a răspuns:

Obisnuiam sa cred ca poate m-ai iubit,acum baby sunt sigura
Si eu nu pot decat sa astept ziua in care vei bate la usa mea
Acum tot timpul ma duc la mail,trebuie sa ma tin jos
Pentru ca eu nu pot decat sa astept ca tu sa imi scrii ca vii iapoi

Acum merg la soare,oh oh!
Merg la soare,oh oh!
Si nu il simt bine!

Obisnuiam sa cred ca poate m-ai iubit,acum stiu ca asta este adevarat
Dar eu nu pot toata viata doar sa te astept
Nu te vreau inapoi pentru un weekend,nici pentru o zi
Pentru ca baby eu doar te vreau inapoi si doar vreau sa stai

Acum merg la soare,oh oh!
Merg la soare,oh oh!
Si nu il simt bine!

Merg la soare
Simt ca sunt vie,simt o dragoste,simt o dragoste care este cu adevarat reala
Sunt la soare,baby,o da!
Sunt la soare

Acum merg la soare,oh oh!
Merg la soare, oh oh!