| KameliaFrumusika a întrebat:

Buna am nevoie urgentaaaa de raspuns la intrebarea asta plss.Cum fac un player radio pentru site adica sa porneasca radio automat cand intru in pagina site-ului.Tin sa mentinonez ca vreau cu radioul meu care il am mp3 prin shoutcast Va rog care ma poate ajuta dau fundita repedeeeeeepuppy dog eyes?

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Ai site-ul deja facut? Sau urmeaza sa-l faci?
Daca e in facut in sistemul ucoz.ro (aicea am si eu site-ul happy ) iti pot oferi un raspuns. Daca nu, din pacate nu te pot ajuta straight face