| Pakira a întrebat:

Buna, am o intrebare, caut o melodie straina mai veche, gen de prin anii 2000. Tin minte doar videoclipul, e cu ceva fata care e imbracata asa ca de breakdance si ea canta melodia si cred ca avea ceva trasaturi de coreeana sau ceva de genul, da' arata fain fata. Era intr-o sala si incepe sa danseze si mai erau niste oameni acolo care stateau jos pe scaune la masa si se uitau la ea, ca un fel de juriu, iar ea danseaza acolo asa fain cool si peretii incep sa se distruga in jur si tot mai tare se distruge sala, gen pica candelabrul sau asa cred. Cred ca mai avea un grup de dansatori/dansatoare in spate nu mai stiu sigur, stiu doar ca din cauza ca dansa locul ala se distrugea din ce in ce mai tare.
Aveti cumva idee care e melodia? Fundita.

1 răspuns:
| Andresso a răspuns:

Imi aduci aminte de MiKa- Popular Song, dar nu cred ca e meloadia aia, pentru ca e mai noua si nu facea breakdance fata aceea.