| Reverse a întrebat:

Am observat ca la toate revistele ( Bravo, Bravo Girl, Cool Poster etc. ) se dau numai postere cu Inna, Bieber, Lady Gaga si altii ca ei...
Intrebarea mea e - se mai gasesc reviste la care sa se dea si postere cu SOAD, Serj Tankian, Seether, WT, Blind Guardian si asa mai departe? Daca da, desi ma indoiesc, imi puteti spune cum se numesc?
Mii de multumiri.

6 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Din pacate nu cred ca se gasesc reviste cu alfel de postere.
Astia sunt tinerii noi generatii, nu avem ce face din pacate.
Si eu sunt fana Adam Lambert, dar apare cate un poster cu el o data pe an!

| βσσblėėŝ a răspuns:

Nu cred ca suntlaughing
dau numai cu gaga, inna, bieber etc. pentru a le cumpara revistele pentru posterelaughing

| Reverse explică:

Si Popcorn e praf... au avut numar special nu ozzy osbourne, metallica, guns'n'roses, U2, Alice Cooper, dar numarul din noiembrie are postere cu( tineti-va bine ): Shakira
Miley Cyrus
Ke$ha
Vidoll
Zac Efron
Rihanna
Jaden Smith
My Chemical Romance
Inna
Fantasy poster

| RwoarrxKandii a răspuns:

Mnu.nu se mai gasesc sigh
Si eu vreau postere cu ac/dc, 3 days grace, aerosmith, iron maiden dar nu mai sunt vremurile alea. ok recunosc ca sunt fana miley, bieber sau gaga dar m-am saturat sa le vad moaca prin toate posterele x_X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz da astia is mai populari aia habar n-am cine is is cumva provinciali stiu si eu big grin ma rog justin bieber :X:X:X:X

| tesco a răspuns:

Sunt de acord, dar se pare ca nu prea sunt... poate, poate, Popcorn(e singura care mai are subiecte, postere cu anumite formatii)