| hubbelllllll a întrebat:

am si eu nevoie de putin mai mult ajutorhee hee Toti stiti ca se apropie revelionu si eu dau o petrecere la mine acasahee hee Dar de curand mi-am formatat calculatorul si nu prea mai am muzicahee heeImi puteti spune cateva mel va rog love struck nu conteaza ce genhee hee prieteni mei asculta oricewinking:X

7 răspunsuri:
| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Nane - ca o stea lady gaga - paparazzi miley cyrus - 7 things

| moonY a răspuns:

eu nu stiam ca dai o petrecere la tine acasa

| Sorin_8158 a răspuns:

Lady gaga-Bad romance
Inna-amazing
Bloggers - Ma doare o luna
Pitbull-hotel room service
Pitbull - I Know You Want Me
Voltaj - vara trecuta
Black Eyed Peas - I Gotta Feeling
Black Eyed Peas - Boom Boom Pow
Akon - Beautiful ft. Colby O'Donis
David Guetta ft Akon Sexy Bitch HQ
Babi Minune, Denisa & Mr. Juve - Jumatate eu, jumatate tu
Dan Balan - Chica bom

Cam atat mai gandeste-te si uh ce le place prietenilor tai.
Sper sa ati place ce ti-am datwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timati ft. Busta Rhymes & Mariya - Love you, Iyaz-Replay, Jang Yoon Jung-Promise, Taio Cruz - She's Like A Star, Taio Cruz - Break Your Heart, Jordin Sparks: S. O. S (Let the music play), DBSK-Mirotic, Selena Gomez-Naturally, Demi Lovato-Remember December, Honor Society - Over You, Ashley Tisdale - "It's Alright, It's OK", "Young Forever" Jay-Z | Mr. Hudson, Kesha- Take It Off, Kesha feat. 3OH! 3- Blah Blah Blah, Kesha-Tik Tok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat de Sarina Paris : Look at us, So I wait, Just about enough, True colors, Single life, Dreaming for you, You, True love, Angel, Love in return, I love you, All in the way, Romeo's dead.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lista cu melodii de orice gen

| dragos...100% a răspuns:

Muzica comerciala dance si rap cred...