| вяυηєтα a întrebat:

Am auzit acum cateva zile o melodie (la radio 21 cred) si acum ma obsedeaza...Era o melodie house si singurele cuvinte pe care mi le amintesc sunt "aici aici"care se repetau mult pe parcursul melodiei.Canta o tipa si piesa era super mixata.Si parca zicea ceva la inceput cu Chisinau sau Bacau, nu mai imi amintesc exact. Am mai pus intrebarea, dar nu am gasit inca ce cautam. Cine stie pls sa-mi raspunda. Ms mult. A,

Răspuns Câştigător
| catalin_5392 a răspuns:

Melodia se numeste: Felipe C & Funky Junction - AICI (Original Mix)

http://www.youtube.com/watch?v=itdIqUqQCGA

sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| вяυηєтα explică:

Ms dar pe alea le stiu pe toate. Nu era o melodie super difuzata. Era noaptea si nu am fost prea atenta ca eram in masina. Ms oricumbatting eyelashes

| вяυηєтα explică:

Am gasit-o... Ms multwinking