| Jeanny a întrebat:

Am zece ani de cand studiez pianul si am ajuns sa realizez ca muzica o iubesc cel mai mult. Ciar daca sunt la liceu, am timp sa ma apuc si de un al doilea instrument. Ce parere avezti: avnd in vedere ca am experienta in ceea ce priveste muzica, as putea sa ma apuc de vioara? Din cate am auzit e un instrument greu, dar pur si simplu ma unge pe suflet si cred ca voi face fata. Ce parere aveti? Fundita

1 răspuns:
| TheCritic a răspuns:

Cand e vorba de muzica, daaaaa, du-te! Eu am facut un singur an de pian si apoi am inceput sa studiez acasa. E superb, te dezvolta si cu siguranta e ceva special. Apoi am inceput cu chitara si tobele, tot singura. Mie personal nu imi place vioara dar apreciez muzica de calitate. Numai bine! si felicitari pentru drumul ales...