| Meli a întrebat:

As dori sa imi cumpar o chitara ca acesta (de fapt un set) http://www.senia.ro/baby-player-pack-set-chitara-acustic a-tenson-23677-3. (Tenson)
Este buna? Se merita? si :D. ati mai comandat de pe site-ul acesta? Cum platesc?
Eu mai am o chitara, dar este Ibanez.
In caz ca aceasta nu este buna... ce imi mai recomandati pana in 350 Ron.
Va multumesc frumos! Sarbatori fericite si ofer funda si voturi :D.

Răspuns Câştigător
| yumeee a răspuns:

Cele mai calumea chitare acustice mi se par Takamine. Se găsesc doar pe net. Mi-e ciudă că eu mi-am luat-o pe a mea deja, nu ştiam la vremea aia de Takamine. Vezi, poate găseşti.

3 răspunsuri:
| Meli explică:

Nu, nu vreau 3/4 ci 4/4. Am gasit http://www.esound.ro/BEHRINGER-GPKAGS722BK-set-chitara-acustica,p-3410.html acest anunt, dar nu prea am auzit multe despre Behringer.
Este buna chitara?
Si nu stiu cum platesc pe esound?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vrei 3/4?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pai sa nu iti cumperi 3/4, pentru ca nu se merita. Eventual iti poti lua o chitara Fender ...sunt mai scumpe sunt foarte bune... sau iti poti lua cum a zis yumeee Takamine ( 4/4 )
Vezi ca pe Esound livrarile sunt gratis doar peste 500 RON, si daca comanzi de mai putin platesti foarte mult. (experienta proprie) big grin

Si de la Ibanez sunt foarte bune, dar deja ai unawinking Good luck