| Fundă25 a întrebat:

Buna!

As vrea sa invat sa dansez DnB. Daca se poate sa`mi oferiti niste tutoriale pe youtube, v-as fi tare recunoscatoare. As vrea ca aceste tutoriale sa fie pentru incepatori, evident, si sa ma invete pas cu pas. Stiu ca e dificil, dar chiar vreau sa invat DnB.
Pentru cei ce stiu DnB, cum ati invatat asta, cam cat timp v-a luat, si de cand faceti asta?

Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Smiiilee a răspuns:

Si eu vreau sa invat dnb, daca ma poate ajuta cineva sa imi lase msj pe prv

| Ad3lyna16 a răspuns:

Eu stiu DnB si e foarte distractiv. Sincera sa fiu, eu am invatat cam doua miscari pe zi, si nu este asa greu. Stiu sa dansez DnB de aproximativ jumatate de an. Am invatat de la un prieten, nu de pe net.

| tyxuu69 a răspuns:

Adelina...Mi-am facut cont special pe TPU caa sa te contactez. Poate poti sa ma ajuti destul de mult. Oricum. Da in ce priveste DnB danceublushing. Vreau neaparat sa-l invat.si poate ma poti ajuta. Lasa-mi un id. Sauu. Ma rog. Trebuie sa vorbim>big grin

| loreloveyou a răspuns:

Sall! big grin si eu vr sa invat dnb dar nu stiu adica adelina big grin ma poti ajuta si p mine blushing vreau sa invat si nu stiu de unde adica pas cu pas cum spune si "funda25" laughing (nu ii stiu numele) u ai invatat? --> funda25? happy trg sa ma ajutati sa invat si eu...crying :*