| acarata a întrebat:

As vrea sa ma apuc de chitara, dar problema e ca as vrea ceva mai ieftin, nu de la magazinul de muzica. Va rog daca stiti cumva vreun magazin din Bucuresti unde se vand chitari la rece sa-mi spuneti si mie.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Diegis_1816 a răspuns:

Nu se vînd nicăieri chitări "la rece". Cred că te referi la chitări clasice! Dacă la magazinul "Muzica" pe Victoriei ţi se par scumpe, ieşi din magazin, fă la dreapta, la prima intersecţie faci dreapta, urmează trotuarul şi după curbă undeva pe dreapta (aproape de "Adam") mai există un magazin de muzică (al lui Zăpadă care a cîntat la Metrock), vezi şi-acolo dacă te "coafează" ceva. Mai poţi încerca în final la http://www.magazinuldemuzica.ro/