| blackshinystar a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un mp4, dar sa nu fie mai scump de 3 mil si jumate.imi puteti spune un magazin din TM de unde as putea gasi, sau un site pe internet? da sa nu se strice repede intr-un an sau 2...sa dureze putin mai mult ca pe ultimele doua am platit 2 mil fiecare si mi-au durat vreo 4 luni fiecare...si erau de la firme diferite.Deci va rog foarte frumos.Multumesc.Dau funda:*

1 răspuns:
| mdany a răspuns:

Buna.Incearca pe www.emag.ro
Site-ul este de incredere.Am comandat si eu si mi-am ajuns comanda in 2 zile, iar produsele sunt bune, noi.

http://www.emag.ro/......SRX-NXT101