| HeartBreaken a întrebat:

As vrea sa stiu cateva chestii despre trupa Big bang... in special despre G-dregon si T. O. P
Ce albume mai pregatesc? Vor mai avea concerte anul asta? Mai exact pe unde? Se poate sa mai ajunga si in Europa? Piese noi? Colaborari, ceva? Orice noutate e bine venita! tongue

2 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Nu exista wikipedia sau vreun site official Big Bang?straight face

| HeartBreaken explică:

Vreau informatii de exemplu daca are restrictie cu privire la viata amoroasa ca membrele 2ne1 sau daca pregatesc vreo melodie noua... Chestii de genu. Nu pot folosi Wikipedia pentru ca deja stiu ce scrie acolo