| petrica5006 a întrebat:

Bună! Aș vrea să știu ce reprezintă fiecare departament în parte din cadrul voluntariatului untold (acces and check in, acreditări, angels, backstage, flux HR, logistica, resolution, stewarzi și user experience) și care sunt responsabilitățile tale.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Informatiile acestea fac parte din instruirea unui voluntar untold, prin urmare intreaba oamenii responsabili, vor fi mai mult decat incantati sa te ajute cand vad ca dai doavada de interes.Have fun.