| AlinSUNT a întrebat:

Buna!
As vrea sa stiu dc nu merge sa intru pe jocuri Ex metin privat l-am downloaldat si zice ca are 2 virusi la toate jocurile de nu pot sa intur pe ele dar la altii ii merge si mie nusadCa am windows xp si antivirusul AVG! imi spuneti si mie? ce sa fac? plz repede ca dau funta!

Răspuns Câştigător
| bzzszyttu a răspuns:

Ni iti merge deoarece memoria calculatorului tau poate sa fie prea mica.sa nu crezi c are virusi s d asta nu merge.nici mie nu imi merge jocu.